[PRZEDPREMIEROWO] „Morderstwo ma motyw” Francis Duncan Recenzja #129

Obraz
Hej, witajcie
Dziś przychodzę do Was z książką, która jest w stylu klasycznego brytyjskiego kryminału.
Mamy tu starszego pana, który lubi rozwiązywać zagadki Mordecai Tremaine. Przyjeżdża on do Dalmering, lecz jego przyjazd zbiega się z morderstwem kobiety. Mordecai zostaje poproszony, aby przyjrzał się tej zbrodni, ponieważ jest on pasjonatem zagadek. Zauważa on pewne podobieństwo związane z aktualnymi wydarzeniami w tej miejscowości. Kto zabił? czy zostanie odkryty? Przeczytajcie sami ;)
Główny bohater bardzo lubi obserwować ludzi i bardzo dobrze ich analizuje. Ma bardzo przenikliwy umysł, a także lubi zagadki kryminalne.
Oprócz zagadki, którą główny bohater stara się rozwiązać, mamy tu też piękny obraz Wielkiej Brytanii. Szczęśliwi i sympatyczni mieszkańcy, lecz niektórzy mają swoje tajemnice. Nutka romantyzmu też znalazła tu soje miejsce.
Nie skupiamy się tu na makabrach zbrodni, ale na psychologicznym podejściu do tej sprawy. Co do morderstwa . Miałam swoje typy, lecz żaden z nic…

Przywrócona Amanda Hocking Recenzja #14

Hej, witajcie
Ostatni tom przygód Wendy, które musi dostosować się do zasad panujących na jej dworze. Musi poślubić osobą, której nie kocha, aby zadowolić swoich poddanych. Na dwór wraca też Loki, który prosi o azyl.
na dodatek jej ojciec czyha tylko na podbicie królestwa.
Co musi Wendy zrobić, aby królestwo przetrwała? Czy podoła? Przeczytajcie sami.
Całość na kanale:
Link do kanału

Po przeczytaniu tej książki mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie, że się kończy, bo autorka trochę przedobrzyła w tej części. Z drugiej strony z chęcią poznałabym kolejne losy Wendy i jej królestwa.  Może jakaś część o Lokim??

Niestety najgorsza część serii. Pomimo to polecam przeczytać całą serię.

"Nie chcę jednej nocy. Chcę wszystkie noce. Chcę całą ciebie, na zawszę"

 Trzymajcie się;)


 Dane książki:
 Wydawnictwo:Amber
 Rok wydania:2012
 Liczba stron:304
 Moja ocena:5/10

Komentarze