„Filary świata” Anne Bishop Recenzja #114

Obraz
Hej, witajcie

Dziś przychodzę do Was z recenzją książki, która urzekła mnie swoją okładką. A po jej przeczytaniu przepadłam całkowicie. Ale od początku. Jak dla mnie historię tę można podzielić na dwie części: świat ludzi oraz świat Fae.  W świecie ludzi główną postacią jest młoda czarownica Ari, która została sama na świecie. Więc musi ze wszystkim sobie poradzić sama. Nie ma lekko, ponieważ ludzie w wiosce nie uważają jej za kogoś równego im. Przez pewną dziewczynę z wioski zostaje wplątana w obchody Letniego Księżyca. Podczas tej nocy musi wręczyć pierwszemu spotkanemu mężczyźnie pewien specyfik, a ten gdy go przyjmie, zostaje jej kochankiem przez pewien okres czasu. Ari nie chce brać w tym udziału, lecz nie ma sposobu żeby z tego się wyplątała. Więc wpada na inny pomysł, co w tą noc musi zrobić.  Gdzie się udaje i czy uda się jej uniknąć udziału w tych obchodach? Zapraszam do lektury ;) Drugą częścią jest świat Fae, który zaczyna znikać i nikt nie wie dlaczego. Fae podejrzewają, …

Zaczynam przygodę z blogiem;)Hej, witajcie;)

Dziś czyli 1 sierpnia rusza mój blog. który będzie dopełnieniem mojego kanału na YouTube 
.
Link do kanału

Co to znaczy?

Nie będą pojawiać się tu całe recenzję lecz fragmenty, całą recenzję można posłuchać na moim kanale( zawsze link przy każdym poście).

Mam w planach parę pomysłów, które pojawią się tylko tu na blogu, ale dajcie mi trochę czasu ;)

Mam nadzieje, ze zostaniecie tu na dłużej;)

Parę słów o mnie ;)

Na imię mi Kinga, jestem dziewczyną ( kobietą ;p) nałogowo czytającą książki. Mam setki miłości (chodź tylko fikcyjnych ;p). Oprócz książek uwielbiam fotografię (choć ostatnio trochę je opuściłam), oglądam filmy, seriale.

Z zawodu jestem chemikiem ( tak tak wiem;p).
Znajdziesz mnie na :

Facebooku:

Instagramie:
Kontakt: zaczytana.maniaczka1@interia.pl


Trzymajcie się ;)

Komentarze

Prześlij komentarz