„Filary świata” Anne Bishop Recenzja #114

Obraz
Hej, witajcie

Dziś przychodzę do Was z recenzją książki, która urzekła mnie swoją okładką. A po jej przeczytaniu przepadłam całkowicie. Ale od początku. Jak dla mnie historię tę można podzielić na dwie części: świat ludzi oraz świat Fae.  W świecie ludzi główną postacią jest młoda czarownica Ari, która została sama na świecie. Więc musi ze wszystkim sobie poradzić sama. Nie ma lekko, ponieważ ludzie w wiosce nie uważają jej za kogoś równego im. Przez pewną dziewczynę z wioski zostaje wplątana w obchody Letniego Księżyca. Podczas tej nocy musi wręczyć pierwszemu spotkanemu mężczyźnie pewien specyfik, a ten gdy go przyjmie, zostaje jej kochankiem przez pewien okres czasu. Ari nie chce brać w tym udziału, lecz nie ma sposobu żeby z tego się wyplątała. Więc wpada na inny pomysł, co w tą noc musi zrobić.  Gdzie się udaje i czy uda się jej uniknąć udziału w tych obchodach? Zapraszam do lektury ;) Drugą częścią jest świat Fae, który zaczyna znikać i nikt nie wie dlaczego. Fae podejrzewają, …

"Onyks" Jennifer L. Armentrout Recenzja #13

Hej, witajcie
Książka z serii, w której zakochałam się od pierwszych stron pierwszego tomu.
Dziś przedstawiam Wam recenzję 2 części tej serii. Czy tak samo dobra?
Książka zaczyna się mniej więcej tam, gdzie kończy się część pierwsza. Po tym jak Daemon połączył się z Kate, przez to jak ją uzdrowił. Kate zaczyna się dziwnie czuć i odkrywa u siebie moce, które posiada Daemon.
Na dodatek jej i Luksjanom zaczyna zagrażać departament obrony. Czy uda im się przed nimi uciec?  Czy Kate uwierzy w uczucia Daemona?
Przekonajcie się sami;)
Całość można posłuchać na:
Link do kanału

Kate nadal mnie irytuje, a zaczynało być tak fajnie pod koniec pierwszej części. Za to Daemon nadal wynagradza mi wszystkie irytację sobą ;)
Jak zwykle koniec powala mnie na kolana. Czy kiedyś będzie inaczej??
Polecam przeczytać z całego serca ;)
"Skromność jest dla świętych i nieudaczników. Ja nie jestem ani jednym, ani drugim."
 Trzymajcie się;)
 Dane książki:
 Wydawnictwo:Filia
 Rok wydania: 2014
Liczba stron:522
 Moja ocena:10/10

Komentarze

  1. Całkowicie zapomniałam o tej serii, bo od momentu jej przeczytania poznałam jakiś milion innych książek, ale masz rację - są świetne i mimo tego, że niezbyt ambitne, to znakomicie bawią i umilają czas :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz