„Filary świata” Anne Bishop Recenzja #114

Obraz
Hej, witajcie

Dziś przychodzę do Was z recenzją książki, która urzekła mnie swoją okładką. A po jej przeczytaniu przepadłam całkowicie. Ale od początku. Jak dla mnie historię tę można podzielić na dwie części: świat ludzi oraz świat Fae.  W świecie ludzi główną postacią jest młoda czarownica Ari, która została sama na świecie. Więc musi ze wszystkim sobie poradzić sama. Nie ma lekko, ponieważ ludzie w wiosce nie uważają jej za kogoś równego im. Przez pewną dziewczynę z wioski zostaje wplątana w obchody Letniego Księżyca. Podczas tej nocy musi wręczyć pierwszemu spotkanemu mężczyźnie pewien specyfik, a ten gdy go przyjmie, zostaje jej kochankiem przez pewien okres czasu. Ari nie chce brać w tym udziału, lecz nie ma sposobu żeby z tego się wyplątała. Więc wpada na inny pomysł, co w tą noc musi zrobić.  Gdzie się udaje i czy uda się jej uniknąć udziału w tych obchodach? Zapraszam do lektury ;) Drugą częścią jest świat Fae, który zaczyna znikać i nikt nie wie dlaczego. Fae podejrzewają, …

"Podwieczność" Brodi Ashton Recenzja #10

Hej, witajcie

Książka opierająca się na mitologii? Czemu nie!
Główną bohaterką jest Nikki, która powraca z Podwieczności na ziemię na okres 6 miesięcy. W ślad za nią wraca Wieczny, który na niej się żywił, Cole. Chce ją przekonać, aby z nim rządziła Podwiecznością, bo tylko ona przeżyła żywienie. Co zrobi Nikki? Ktoś jej pomoże?
Całość możesz posłuchać na:
Link do kanału
Książka, w której moją miłością nie stał się ten tajemniczy On tylko ten zwykły, szary człowiek. Książka, która mnie zadziwiła.
"Czemu zawsze wracasz,skoro nie masz zamiaru zostać? Bo nawet jeśli odchodzisz,nigdy nie odchodzisz do końca."
Pomimo wad jest to książka warta uwagi. Polecam przeczytać. Warto;)
Trzymajcie się;)

 Dane książki:
 Wydawnictwo:Papierowy Księżyc
 Rok wydania:2013
 Liczba stron:384
 Moja ocena:8/10

Komentarze