[PRZEDPREMIEROWO] „Morderstwo ma motyw” Francis Duncan Recenzja #129

Obraz
Hej, witajcie
Dziś przychodzę do Was z książką, która jest w stylu klasycznego brytyjskiego kryminału.
Mamy tu starszego pana, który lubi rozwiązywać zagadki Mordecai Tremaine. Przyjeżdża on do Dalmering, lecz jego przyjazd zbiega się z morderstwem kobiety. Mordecai zostaje poproszony, aby przyjrzał się tej zbrodni, ponieważ jest on pasjonatem zagadek. Zauważa on pewne podobieństwo związane z aktualnymi wydarzeniami w tej miejscowości. Kto zabił? czy zostanie odkryty? Przeczytajcie sami ;)
Główny bohater bardzo lubi obserwować ludzi i bardzo dobrze ich analizuje. Ma bardzo przenikliwy umysł, a także lubi zagadki kryminalne.
Oprócz zagadki, którą główny bohater stara się rozwiązać, mamy tu też piękny obraz Wielkiej Brytanii. Szczęśliwi i sympatyczni mieszkańcy, lecz niektórzy mają swoje tajemnice. Nutka romantyzmu też znalazła tu soje miejsce.
Nie skupiamy się tu na makabrach zbrodni, ale na psychologicznym podejściu do tej sprawy. Co do morderstwa . Miałam swoje typy, lecz żaden z nic…

"Podwieczność" Brodi Ashton Recenzja #10

Hej, witajcie

Książka opierająca się na mitologii? Czemu nie!
Główną bohaterką jest Nikki, która powraca z Podwieczności na ziemię na okres 6 miesięcy. W ślad za nią wraca Wieczny, który na niej się żywił, Cole. Chce ją przekonać, aby z nim rządziła Podwiecznością, bo tylko ona przeżyła żywienie. Co zrobi Nikki? Ktoś jej pomoże?
Całość możesz posłuchać na:
Link do kanału
Książka, w której moją miłością nie stał się ten tajemniczy On tylko ten zwykły, szary człowiek. Książka, która mnie zadziwiła.
"Czemu zawsze wracasz,skoro nie masz zamiaru zostać? Bo nawet jeśli odchodzisz,nigdy nie odchodzisz do końca."
Pomimo wad jest to książka warta uwagi. Polecam przeczytać. Warto;)
Trzymajcie się;)

 Dane książki:
 Wydawnictwo:Papierowy Księżyc
 Rok wydania:2013
 Liczba stron:384
 Moja ocena:8/10

Komentarze