[PRZEDPREMIEROWO] „Morderstwo ma motyw” Francis Duncan Recenzja #129

Obraz
Hej, witajcie
Dziś przychodzę do Was z książką, która jest w stylu klasycznego brytyjskiego kryminału.
Mamy tu starszego pana, który lubi rozwiązywać zagadki Mordecai Tremaine. Przyjeżdża on do Dalmering, lecz jego przyjazd zbiega się z morderstwem kobiety. Mordecai zostaje poproszony, aby przyjrzał się tej zbrodni, ponieważ jest on pasjonatem zagadek. Zauważa on pewne podobieństwo związane z aktualnymi wydarzeniami w tej miejscowości. Kto zabił? czy zostanie odkryty? Przeczytajcie sami ;)
Główny bohater bardzo lubi obserwować ludzi i bardzo dobrze ich analizuje. Ma bardzo przenikliwy umysł, a także lubi zagadki kryminalne.
Oprócz zagadki, którą główny bohater stara się rozwiązać, mamy tu też piękny obraz Wielkiej Brytanii. Szczęśliwi i sympatyczni mieszkańcy, lecz niektórzy mają swoje tajemnice. Nutka romantyzmu też znalazła tu soje miejsce.
Nie skupiamy się tu na makabrach zbrodni, ale na psychologicznym podejściu do tej sprawy. Co do morderstwa . Miałam swoje typy, lecz żaden z nic…

"Rozkosze nocy" Sylvia June Day Recenzja #18

Hej, witajcie

Dziś u mnie nietypowo bo erotyk z fantastyką w tle ( coś innego niż Grey ;p)
Książka opowiada o legendarnym, przystojnym Crossie, który spełnia najbardziej wyszukane seksualne pomysły kobiet w ich snach.
Nie dość,że jest wspaniałym kochankiem, to jest też wojownikiem. Musi trzymać koszmary z daleka od ludzi.
Lecz niestety  zaczyna go dręczyć samotność, nie do końca odpowiada mu życie takie jakie ma. Jednak wszystko ulega zmianie, gdy spotyka dość irytującą kobietę, która zafascynowała go. Do tego stopnia, że gdy tylko zaczyna grozić jej niebezpieczeństwo, nie waha się i przekracza granice między snem a jawą.
Jak to się wszystko dalej potoczyło? Dowiedzcie się sami ;)
Jak dla mnie jest to dobry erotyk, wart uwagi. Temperatura rośnie wraz z kolejnymi stronami, zadaniami.
Seks + ironia + humor = przepis na dobry erotyk?
ZDECYDOWANIE TAK !:)
Więcej na:
Link do kanału
- O cholera. - Co miała z nim zrobić? - Teraz właśnie powinnam zadzwonić na policję, prawda? Halo? 911? Najseksowniejszy facet, jakiego w życiu widziałam (który także najlepiej całuje i najcudowniej pachnie), przybłąkał się do mojego domu i właśnie zemdlał na mojej...
 Trzymajcie się;)
Dane książki:
 Wydawnictwo:Akurat
 Rok wydania: 2013
 Liczba stron:304
 Moja ocena:10/10

Komentarze