„Filary świata” Anne Bishop Recenzja #114

Obraz
Hej, witajcie

Dziś przychodzę do Was z recenzją książki, która urzekła mnie swoją okładką. A po jej przeczytaniu przepadłam całkowicie. Ale od początku. Jak dla mnie historię tę można podzielić na dwie części: świat ludzi oraz świat Fae.  W świecie ludzi główną postacią jest młoda czarownica Ari, która została sama na świecie. Więc musi ze wszystkim sobie poradzić sama. Nie ma lekko, ponieważ ludzie w wiosce nie uważają jej za kogoś równego im. Przez pewną dziewczynę z wioski zostaje wplątana w obchody Letniego Księżyca. Podczas tej nocy musi wręczyć pierwszemu spotkanemu mężczyźnie pewien specyfik, a ten gdy go przyjmie, zostaje jej kochankiem przez pewien okres czasu. Ari nie chce brać w tym udziału, lecz nie ma sposobu żeby z tego się wyplątała. Więc wpada na inny pomysł, co w tą noc musi zrobić.  Gdzie się udaje i czy uda się jej uniknąć udziału w tych obchodach? Zapraszam do lektury ;) Drugą częścią jest świat Fae, który zaczyna znikać i nikt nie wie dlaczego. Fae podejrzewają, …

"Niewypowiedziana" C.C. Hunter #16

Hej, witajcie
Tą książką kończę przygodę z Wodospadami Cienia;(
Jest to ostatni tom przygód Delli.
W tej części Dellia musi uratować swojego ojca, którego oskarżono o morderstwo sprzed lat. Aby pomóc ojcu musi odnaleźć dawno zaginionego wuja.
W poszukiwaniach pomaga jej Chase tyle, że z nim nie poszukują jej wuja a innego dość groźnego przestępcy. Bo według Chase to on a nie wuj Delli za to odpowiada.
Czy Dellia da się przekonać Chesowi? Czy uda jej się odnaleźć morderce? Cz ojciec pogodzi się z nią?
Przekonajcie się sami;)
Koniec świetnej historii. Historii, która nigdy się nie znudzi. Chce więcej. Pragnę więcej.
Polecam na nieskończenie wiele procent tą książkę, serię, autorkę ;)
Całość na:
Link do kanału
"Jeśli popełniłeś błąd, musisz zmierzyć się z jego konsekwencjami."
 Trzymajcie się;)
 Dane książki:
 Wydawnictwo:Feeria Young
 Rok wydania: 2016
 Liczba stron: 375
 Moja ocena:10/10

Komentarze