„Filary świata” Anne Bishop Recenzja #114

Obraz
Hej, witajcie

Dziś przychodzę do Was z recenzją książki, która urzekła mnie swoją okładką. A po jej przeczytaniu przepadłam całkowicie. Ale od początku. Jak dla mnie historię tę można podzielić na dwie części: świat ludzi oraz świat Fae.  W świecie ludzi główną postacią jest młoda czarownica Ari, która została sama na świecie. Więc musi ze wszystkim sobie poradzić sama. Nie ma lekko, ponieważ ludzie w wiosce nie uważają jej za kogoś równego im. Przez pewną dziewczynę z wioski zostaje wplątana w obchody Letniego Księżyca. Podczas tej nocy musi wręczyć pierwszemu spotkanemu mężczyźnie pewien specyfik, a ten gdy go przyjmie, zostaje jej kochankiem przez pewien okres czasu. Ari nie chce brać w tym udziału, lecz nie ma sposobu żeby z tego się wyplątała. Więc wpada na inny pomysł, co w tą noc musi zrobić.  Gdzie się udaje i czy uda się jej uniknąć udziału w tych obchodach? Zapraszam do lektury ;) Drugą częścią jest świat Fae, który zaczyna znikać i nikt nie wie dlaczego. Fae podejrzewają, …

"Ja, potępiona" Katarzyna Berenika Miszczuk Recenzja #19

Hej, witajcie

Przychodzę do Was z trzecią częścią przygód Wiktorii, która była już w piekle, niebie a teraz trafiła do Tartaru ;p
Nikt jeszcze nie uciekł z niego, a Wiktoria bez żadnej pomocy ani ze strony nieba ani piekła postanawia opuścić to miejsce (szalona kobieta;p)
Czy da radę? Przekonajcie się sami ;D

Czy wspominałam,że kocham tę autorkę??
Wielkie ukłony dla niej za stworzenie tak dobrej, ciekawej i wciągającej historii. A ta część jest wisienką na torcie całej serii przygód Wiktorii.
Chcę, pragnę więcej ;pp
Znalazłam jedną wadę, o której mówię na moim kanale:
Link do kanału
Ale pomimo wszystko KOCHAM tą serię, KOCHAM tą autorkę ;))

Co do tej części polecam ją, tak samo jak całą trylogię ;))
Nie zawiedziecie się ;D
"Znajdowałam się w miejscu poza czasem. Tutaj przeprowadzano targi o dusze zmarłych. Potrzebny był do tego anioł, diabeł oraz oczywiście denat eskortowany przez Śmierć.
-No bez jaj!- krzyknęłam.-Znowu?!
Nie wiem, kto mi to zrobił, ale się doigrał. Nikt nie będzie mnie mordował bez ważnego powodu!"
Trzymajcie się;)
Dane książki:
 Wydawnictwo: W.A.B.
 Rok wydania:2012
 Liczba stron:416
 Moja ocena:10/10

Komentarze