"Rhys" Agnieszka Siepielska Recenzja #165

Obraz
Hej, witajcie
Dziś mam dla Was recenzje książkę z wątkiem mafijnym oraz seksownym głównym bohaterem i zadziorną główna bohaterką. Ale jak zwykle od początku.
Książka ta przedstawia historię Vivian, która nie ma w życiu lekko. Z powodu matki, która każde pieniądze wydaje tylko na siebie, musi pracować. Jedyną osobą, na której może polegać jest babcia. Pracuje w butiku z męska odzieżą. Pewnego dnia jest poproszona o dostarczenie poprawnego zamówienia dla klienta, który wcześniej otrzymał złe. Tym klientem jest właśnie tytułowy Rhys. Tajemniczy, pociągający mężczyzna, który jest bardzo zainteresowany Vivian. Co się z tego urodziło? Przeczytajcie sami :)

Książkę przeczytałam bardzo szybko, a w każdym momencie, gdy pojawiał się Rhys moja uwaga była skupiona tylko na nim. Rhys jest takim typowym Bad boyem z tajemnica bardzo niebezpieczną tajemnicą. Vivian jest pewna siebie kobieta, która nawet gdy poznaje Rhysa nie ulega jego urokowi. Jest zadziorna, a jej babcia jest kobietą na 102 procent. Zab…

„Zapomniani bogowie. Słowiańska opowieść” Jarosław Prusiński Recenzja #100

Hej, witajcie

Książkę, którą miałam przyjemność poznać dzięki świetnemu konkursowi „Brakująca Litera”.
Książka zaciekawiła mnie swoim opisem na tyle, że przełamałam swoją niechęć do czytania na telefonie i nie żałuje. Szkoda, że nie mogę jej postawić na mojej półce.  
Opowiada głównie historię Obcego, który zostaje uratowany przez mieszkańców grodu. Nikt nie wie kim on jest, ani co robił w pobliskim lesie. Dostaje wikt i opierunek od pewnej wdowy i jej dwóch córek.  Obecność Obcego namiesza w życiu mieszkańców tego grodu. Kim on jest ? Czy jest w niebezpieczeństwie? Tego dowiecie się czytając tą książkę.
Autor przedstawia trochę inna przeszłość naszego państwa niż to co uczą nas na lekcjach historii. Ale jest to takie tło do głównego wątku czyli kim i jak tu znalazł się Obcy, a także wątek miłosny.
Co do bohaterów?
Są oni bardzo prości, nie trzeba zastanawiać się kto jest zły a kto dobry. Jednak każdy z nich posiada swoje charakterystyczne cechy.  Cieszę się, że autor nie wykreował tu żadnych niezniszczalnych superbohaterów.
Akcja toczy się tu w dobrym tempie: nie za szybko i nie za wolno. Niektóre dialogi doprowadzają do śmiechu inne przerażają.  Chodź koniec był bardzo przewidywalny to całość jest świetną historią.
Jest to kolejna polska książka, która przypadła mi to gustu.
Polecam ją przeczytać. Jest to książka, która nie pozwoli się wam nudzić.  Polecam;)

Dziękuje autorką „Brakującej Litery”(Link do bloga), że mogła tą książkę przeczytać.
" Dobrze, że mi tym mieczem nie kazał głowy obciąć - odparł Obcy lekko zawiedziony. - Byłoby zakażenie jak nic."


 Trzymajcie się;)
 Dane książki:
 Wydawnictwo: Wydawnictwo Internetowe E-bookowo.pl
 Rok wydania:2017
 Liczba stron: 290
Moja ocena:10/10

Komentarze