„Filary świata” Anne Bishop Recenzja #114

Obraz
Hej, witajcie

Dziś przychodzę do Was z recenzją książki, która urzekła mnie swoją okładką. A po jej przeczytaniu przepadłam całkowicie. Ale od początku. Jak dla mnie historię tę można podzielić na dwie części: świat ludzi oraz świat Fae.  W świecie ludzi główną postacią jest młoda czarownica Ari, która została sama na świecie. Więc musi ze wszystkim sobie poradzić sama. Nie ma lekko, ponieważ ludzie w wiosce nie uważają jej za kogoś równego im. Przez pewną dziewczynę z wioski zostaje wplątana w obchody Letniego Księżyca. Podczas tej nocy musi wręczyć pierwszemu spotkanemu mężczyźnie pewien specyfik, a ten gdy go przyjmie, zostaje jej kochankiem przez pewien okres czasu. Ari nie chce brać w tym udziału, lecz nie ma sposobu żeby z tego się wyplątała. Więc wpada na inny pomysł, co w tą noc musi zrobić.  Gdzie się udaje i czy uda się jej uniknąć udziału w tych obchodach? Zapraszam do lektury ;) Drugą częścią jest świat Fae, który zaczyna znikać i nikt nie wie dlaczego. Fae podejrzewają, …

„Obsesja” Jennifer L. Armentrout Recenzja#90

Hej, witajcie

Ostatnia książka opowiadająca historię ze świata kosmitów. Jest to dodatek do serii.
Opowiadający historię Huntera, Aurumianina, który pracuje dla Departamentu Obrony oraz Sereny, która widziała jak Luksjan zbija człowieka. Hunter staje się jej ochroniarzem, świetnie się bawi podczas tego zadania. Ale czy tylko sprawy zawodowe ich połączą??
Przekonajcie się sami;)

Znowu „weszłam” do świata kosmitów, seksownych kosmitów, lecz teraz jestem po tej drugiej stronie. Nie mam już Deamona lecz mam Huntera, tak samo seksowny, a bardziej mroczny.
Mam słabość do mrocznych facetów, bo i tego bardzo szybko pokochałam.
Idealnym przeciwieństwem Huntera jest Serena, która potrafi mu nieźle dogryźć, a Hunterowi się to bardzo podoba. Idealny duet głównych bohaterów, których perypetie można czytać i czytać, i czytać.

Nie polecam czytać tego dodatku przed ostatnim tomem. Straci się przez tentom, element zaskoczenie, który wystąpił w tej głównej serii. Jest to książka z dodatkiem pikanterii dla trochę starszych czytelników.
Akcja, która od pierwszej strony zaskakuje. Dużo humoru, walk i seksu-pięknie postawiona kr9opka nad i dla całej serii.
Książkę czyta się szybko, bo historia wciąga tak, że nie da się jej odłożyć na bok.
Hunter: apodyktyczny, arogancki, facet la którego można umrzeć ;)

Polecam przeczytać, warto tak jak i poznać całą serię;)
" -Wiesz? Wkurzasz mnie.-Chcesz znać sekret?
Spojrzała na mnie podejrzliwie.
-Jaki?
Pochyliłem się i wyszeptałem.
-Mam to gdzieś.
Przewróciła oczami.
-Boki zrywać.
Zaśmiałem się."
 Trzymajcie się;)
Dane książki: 
Wydawnictwo:Filia
 Rok wydania: 2016
Liczba stron:392
 Moja ocena: 10/10

Komentarze

  1. Nie czytałam 2 ostatnich tomów serii, bo jeszcze ich wtedy nie było, gdy zaczynałam przygodę z cyklem, więc na razie sobię ten dodatek daruję. Mam jednak nadzieję, źe szybko wrócę do tych powieści i wtedy chętnie po niego sięgnę ^^

    Pozdrawiam i zapraszam:
    Biblioteka Feniksa

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz