[PRZEDPREMIEROWO] „Morderstwo ma motyw” Francis Duncan Recenzja #129

Obraz
Hej, witajcie
Dziś przychodzę do Was z książką, która jest w stylu klasycznego brytyjskiego kryminału.
Mamy tu starszego pana, który lubi rozwiązywać zagadki Mordecai Tremaine. Przyjeżdża on do Dalmering, lecz jego przyjazd zbiega się z morderstwem kobiety. Mordecai zostaje poproszony, aby przyjrzał się tej zbrodni, ponieważ jest on pasjonatem zagadek. Zauważa on pewne podobieństwo związane z aktualnymi wydarzeniami w tej miejscowości. Kto zabił? czy zostanie odkryty? Przeczytajcie sami ;)
Główny bohater bardzo lubi obserwować ludzi i bardzo dobrze ich analizuje. Ma bardzo przenikliwy umysł, a także lubi zagadki kryminalne.
Oprócz zagadki, którą główny bohater stara się rozwiązać, mamy tu też piękny obraz Wielkiej Brytanii. Szczęśliwi i sympatyczni mieszkańcy, lecz niektórzy mają swoje tajemnice. Nutka romantyzmu też znalazła tu soje miejsce.
Nie skupiamy się tu na makabrach zbrodni, ale na psychologicznym podejściu do tej sprawy. Co do morderstwa . Miałam swoje typy, lecz żaden z nic…

„Obsesja” Jennifer L. Armentrout Recenzja#90

Hej, witajcie

Ostatnia książka opowiadająca historię ze świata kosmitów. Jest to dodatek do serii.
Opowiadający historię Huntera, Aurumianina, który pracuje dla Departamentu Obrony oraz Sereny, która widziała jak Luksjan zbija człowieka. Hunter staje się jej ochroniarzem, świetnie się bawi podczas tego zadania. Ale czy tylko sprawy zawodowe ich połączą??
Przekonajcie się sami;)

Znowu „weszłam” do świata kosmitów, seksownych kosmitów, lecz teraz jestem po tej drugiej stronie. Nie mam już Deamona lecz mam Huntera, tak samo seksowny, a bardziej mroczny.
Mam słabość do mrocznych facetów, bo i tego bardzo szybko pokochałam.
Idealnym przeciwieństwem Huntera jest Serena, która potrafi mu nieźle dogryźć, a Hunterowi się to bardzo podoba. Idealny duet głównych bohaterów, których perypetie można czytać i czytać, i czytać.

Nie polecam czytać tego dodatku przed ostatnim tomem. Straci się przez tentom, element zaskoczenie, który wystąpił w tej głównej serii. Jest to książka z dodatkiem pikanterii dla trochę starszych czytelników.
Akcja, która od pierwszej strony zaskakuje. Dużo humoru, walk i seksu-pięknie postawiona kr9opka nad i dla całej serii.
Książkę czyta się szybko, bo historia wciąga tak, że nie da się jej odłożyć na bok.
Hunter: apodyktyczny, arogancki, facet la którego można umrzeć ;)

Polecam przeczytać, warto tak jak i poznać całą serię;)
" -Wiesz? Wkurzasz mnie.-Chcesz znać sekret?
Spojrzała na mnie podejrzliwie.
-Jaki?
Pochyliłem się i wyszeptałem.
-Mam to gdzieś.
Przewróciła oczami.
-Boki zrywać.
Zaśmiałem się."
 Trzymajcie się;)
Dane książki: 
Wydawnictwo:Filia
 Rok wydania: 2016
Liczba stron:392
 Moja ocena: 10/10

Komentarze

  1. Nie czytałam 2 ostatnich tomów serii, bo jeszcze ich wtedy nie było, gdy zaczynałam przygodę z cyklem, więc na razie sobię ten dodatek daruję. Mam jednak nadzieję, źe szybko wrócę do tych powieści i wtedy chętnie po niego sięgnę ^^

    Pozdrawiam i zapraszam:
    Biblioteka Feniksa

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz